>


Blog

CLASSIC LIST

31/Eki/2020

Medcity Yönetimine

Ben sağ omuz lif yırtılması ve ödem oluşması şikayeti rahatsızlığımdan dolayı hastanenizden fizik tedavisi almaktayım. Hastalığım süresi içinde bana fizyoterapistim Muhammed Ali CAN bey ve fizik tedavi teknikerim Zeynep Hanıma ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Bu personel arkadaşların bana çok kibar ve nazik davranışlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu personelleriniz son derece uygar, terbiyeli, alçak gönüllü, ve mütevazi kişilerdir. Böyle personellerle çalıştığınızdan dolayı yönetiminizi kutlarım. Saygılarımla

Cemal BELTAN


31/Eki/2020

Medcity Müdürlüğüne

Hastanenizde çalışan tamamlayıcı tıp hemşireniz Esra KAYA, hastalara ilgisinden dolayı, güler yüzlülüğü ile hastaları motive ederek daha iyi hissetmemizi sağlıyor. Böyle iyi bir çalışanınız olduğu için biz hastalar ve siz işverenler olarak çok şanslıyız.

Çok teşekkür ederiz.

Melek ÇAĞLAR


31/Eki/2020

Funda Hanım,

Şimdiye kadar çok kötüydüm, canımdan bıkmıştım, gitmediğim doktor kalmamıştı, hiçbir şeyin yok deyip gönderiyorlardı. İyi ki sana gelmişim, Allah razı olsun. Gönlünden geçen ne varsa yüce rabbim versin inşallah. Şimdi çok iyiyim şükürler olsun, çok mutluyum, iyileştim, ağrılarım geçti. Hamdolsun. İyi ki varsınız, sizi çok seviyorum, beni hayata yeniden bağladınız.

Dürdane KOÇAK


31/Eki/2020

Sayın tedavi ekibi amiri Funda hanım,

Aslında sizinle yüz yüze konuşmak isterdim, işinizin yoğunluğu dolayısıyla yazılı olarak bildirmek mecburiyetinde kaldım. Tahmini 25 gündür fizik tedavi görmekteyim. Tedaviden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Tedavi kadar tedaviyi yapan personel de çok mühim. Benim tedavimi yapan Merve hanıma çok teşekkür ediyorum. Böyle bir personeliniz olduğu için gurur duyabilirsiniz. Hastayı karşılayışı, hitabı ve moral vermesi tedavinin yarısına bedel. Onun için bu tip elemanlarınızı sözlü ödüllendirmenizi rica ederim. Çalışmalarınızda başarılar, hayırlı günler dilerim.

Süleyman HIZAL


31/Eki/2020

Kurumunuzda çalışan Tunahan beyden çok memnun kaldım. Kızıma ilk kez damar yolu açtıracağım için çok tedirgindim. Fakat kendisi tek seferde çok güzel damar yolu açtı. Tunahan bey’e ve kurumunuza çok teşekkür ederim.

Burcu ÖZER


31/Eki/2020

Ben hastanız Şerife BAŞOL. Doktor Halil beyden tedavi görüyorum. Gerçekten kendisinden çok memnun kaldım. Allah razı olsun, ağrılarımızı geçirdi ve tedavide bana çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Şerife BAŞOL


31/Eki/2020

Kurumunuzda bulunan robotta yardımcı olan Alper’den çok memnunuz. Alper bey sayesinde hastamız kendisini çok daha mutlu hissediyor. Kendisine teşekkür ederim.

Elif Ece İNAN


Hemen Randevu Al