fbpx >

Hakkımızda;

Sağlık hizmetlerini evde, iş yerinde ve istenilen her yerde sunarak, kolay erişilebilir hale getiren Medcity Cerrahi Tıp Merkezi , entegre sağlık zincirinin en önemli parçalarından biri olarak Fizikmer Sağlık Grubu bünyesinde kurulmuştur. Hasta odaklı yaklaşım ve “en kısa sürede en yüksek fayda “ hedefli çalışmalarımız 2014 yılında Gebze’nin ilk ve tek A Sınıfı Cerrahi Tıp Merkezi olmamızı sağladı.

Kuruluşunun 14. yılında rakiplerini geride bırakan Medcity Cerrahi Tıp Merkezi, 7 gün 24 saat hizmet veren acil servisi ile gerek acil hastalar, gerekse acil ortopedi müdahaleleri ile bölgenin en önemli sağlık yükünü karşılamaktadır.

Cerrahi Merkezimiz’ de Ortopedi, Genel Cerrahi, KBB , Kadın Doğum , Ağız ve Diş sağlığı alanlarında ihtiyaç duyulan operasyonlar ve dermatolojik işlemler yapılabilmektedir.

Gündüz polikliniğinde 13 farklı alanda, geleneksel ve tamamlayıcı tedavi kliniklerinde 45 hekim ve diğer sağlık profesyonelleri ile sağlıkta referans merkezi haline gelen Medctiy Cerrahi Tıp Merkezi yükselişine yeni açılacak bölümleri ile devam etmektedir.

Hemen Randevu Al

Haber ve Duyurular